STYRELSEN 2015

VKF:s styrelse 2015

 

Ordförande

Gunilla Engvall,  Kyrkbåtsgatan 7,   724 81 Västerås.  (1 år)

021-35 16 51    mobil 070-3104225

g.engvall@telia.com

Ordinarie 

Håkan Brantmark,  Snödroppsvägen 41,  722 46 Västerås.  (2 år)

Kassör   021-33 72 37 mobil: 070-7143873, 070-7463311

h.brantmark@tele2.se

Carina Drugge,  Engelbrektsplan 2,  722 16 Västerås.   (2 år)

021- 20696     Mobil: 070-209 6781

druggecarina@gmail.com

Gunnar Enochsson,  Magasinsgatan 4,  722 10 Västerås.   (2år)

021-7407362   Mobil: 0738-430988

gunnar.enochsson@gmail.com

Helen Karlsson,  Nedre Hyttvägen 1 A,  724 60 Västerås.  (1år)

070-5699983

helen.karlsson2@telia.com

Lars E Persson  Trumslagargatan 2 C   724 64 Västerås  (1 år)

vice ordförande   070 – 225 13 18

larsep01@telia.com

Anita Skoglund,  Axel Oxenstiernas gata 55, 724 78  Västerås.   (1 år)

021-35 54 32 mobil: 073-9333147

anita.skoglund237@gmail.com

Suppleanter 

Margareta Alm,  Gåsmyregatan 5, 722 15 Västerås. (1 år)

021-134716 mobil: 0736- 424824

margaretaalm41@gmail.com

Ann-Karin Hermansson,  Ankargatan 19, 723 48 Västerås.  (1 år)

021-249 62 mobil: 070-6753561

boak.hermansson@telia.com

Lena Sahlstedt,  Nanna Swartz gata 3,  724 60 Västerås,  (2 år)

021-80 31 23

lena_sahlstedt@hotmail.com

Ingrid Öberg,  Packhusgatan 2 C,  722 10 Västerås.  (2år)

Tel: 021-353670 Mobil: 070-4616630

oberg.ingrid@gmail.com

Annonser

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Google+-foto

Du kommenterar med ditt Google+-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s

%d bloggare gillar detta: